Souhlas se zpracováním osobních údajů

/ /

Půjčovna lodí Jacht Morava, vede v souvislosti s provozováním půjčovny lodí, poskytováním svých služeb zákazníkům a v souvislosti s pronájmem plavidel, elektronický systém, prostřednictvím kterého je možné přes webové rozhraní provádět online rezervace pronájmu plavidel. Prostřednictvím objednávkového formuláře přes webové rozhraní při objednávání zboží nebo služeb, nebo při komunikaci, která s tím souvisí, poskytují klienti své osobní údaje v rozsahu: jméno, příjmení, e-mail, telefon, adresa, popř. další informace, které zákazník poskytne při telefonickém nebo elektronickém kontaktu s půjčovnou lodí Jacht Morava.

Půjčovna lodí Jacht Morava je zpracovatelem osobních údajů v souvislosti s plněním smluvních povinností vyplývajících ze smluv uzavřených s klienty. Každý subjekt je povinen při zpracování osobních údajů dodržovat povinnosti vyplývající ze zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění, a s účinností od 25.5.2018 povinnosti vyplývající z Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.

×

Objednávka dárkového poukazu

Jméno
Telefon
E-mail
Varianta
Poznámka
Po odeslání objednávky Vám bude kupón obratem zaslán na e-mail. Platební a doručovací informace vyřídíme v klidu po objednávce e-mailem.
objednat poukaz