LODĚ SKLADEM – IHNED K ODBĚRU

/ /

BARRACUDA 464 WAVESTER RV 1/2024

Barva: bílá
Výbava: nerezové zábradlí, 4 x vazník,  sada venkovních matrací,  uzamykatelný úložný prostor, čelní plexi, mechanické řízení, panel el. přístrojů, poziční a kotevní osvětlení, bilge pumpa, odtoky vody z paluby a motorového prostoru, výpust ze dna lodi, zrcadlová deska na uchycení motoru, odvětrání zadního úložného prostoru, kotevní schránka, kotevní rolna, tažné oko.
Další výbava ekoteak, opalovací matrace na přídi, schůdky do vody, čelní plexi s nerezovým rámem. Sluneční stříška bimini + možnost volitelné výbavy na https://www.jachtmorava.cz/barracuda-464-wawester/.

Loď je možné dodat včetně montáže závěsného motoru Mercury a lodního přívěsu Brenderup dle výběru a přání zákazníka.

Parametry:

 • DÉLKA – 464 cm
 • ŠÍŘKA – 200 cm
 • HMOTNOST – 380 kg
 • MAX. POČET OSOB 5
 • MAX. VÝKON MOTORU – 60 HP
 • KATEGORIE C

Sleva: 50.000,- Kč

Aktuální cena: 336.000,- Kč včetně DPH.
Možnost odpočtu DPH.



 

BARRACUDA 595 SUNDECK RV 1/2024 – PRODÁNO

Barva: bílá – černá
Výbava: nerezové zábradlí, 4 x vazník, matrace a opěradla v kajutě v šedé barvě, sada venkovních matrací v barvě Sunset, otočná sedačka řidiče a spolujezdce, uzamykatelný úložný prostor, čelní sklo, LED osvětlení v kajutě, poličky v kajutě, uzamykatelné posuvné dveře do kajuty, panel el. přístrojů, poziční a kotevní osvětlení, bilge pumpa, odtoky vody z paluby a motorového prostoru, výpust ze dna lodi, zrcadlová deska na uchycení motoru, odvětrání zadního úložného prostoru, kotevní schránka, kotevní rolna, tažné oko.
Další výbava nerezová palivová nádrž 140L, čalounění v kokpitu a na přídi, opalovací matrace na přídi , schůdky do vody, otočná sedačka řidiče a spolujezdce, čelní plexi s nerezovým rámem, sluneční stříška bimini + možnost volitelné výbavy na https://www.jachtmorava.cz/barracuda-595-sundeck/.

Loď je možné dodat včetně montáže závěsného motoru Mercury a lodního přívěsu Brenderup dle výběru a přání zákazníka.

Parametry:

 • DÉLKA – 595 cm
 • ŠÍŘKA – 245 cm
 • HMOTNOST – 710 kg
 • PONOR 35 cm
 • MAX. POČET OSOB 7 (SPANÍ PRO 3 OSOBY)
 • MAX. VÝKON MOTORU – 150 HP
 • KATEGORIE C

Sleva: 60.000,- Kč

Aktuální cena: 534.000,- Kč včetně DPH 
Možnost odpočtu DPH.



 

Barracuda 585 Day Cruiser RV 2023 – PRODÁNO

Barracuda 585 DC, r.v. 1/2023, včetně nového přívěsu Brenderup 1800 a nového motoru Mercury 115 HP.

Loď je v nadstandardní výbavě s hydraulickým řízením, rádiem BT s reproduktory, navigačním plotterem a sonarem Raymarine Element 7 S, kabeláží 12V vč. AKU boxu a odpojovače, 2x USB zásuvkou, Eco teaku v kokpitu, na přídi a zádi, stříškou bimini, luknou na přídi, sedadlem spolujezdce,  rozvodem vody s umyvadlem, sprchou a nádrží 50l, palivovým systém se zabudovanou nádrží 140l, žebříkem, stolkem v kokpitu a pozičním a kotevním osvětlením.

Loď je přihlášena na SPS Přerov a přichystaná na plavbu, ihned k odběru.

Standardní výbava obsahuje nerezové zábradlí, 4 x vazník, matrace a opěradla v kajutě, sadu venkovních matrací, otočnou sedačku řidiče, uzamykatelný úložný prostor, čelní sklo včetně rámu, boční okna do kajuty, LED osvětlení v kajutě, poličky v kajutě, uzamykatelné posuvné dveře do kajuty, panel el. přístrojů, bilge pumpu, odtoky vody z paluby a motorového prostoru, výpust ze dna lodi, zrcadlovou desku na uchycení motoru, odvětrání zadního úložného prostoru, kotevní schránku, kotevní rolnu a tažné oko.

Parametry:

Celková délka 5,8 m
Šířka 2,5 m
Výška nad hladinou 1,5 m
Hmotnost bez motoru 700 kg
Ponor 0,35 m
Maximum osob 7
Počet osob na spaní 3
Max. výkon motoru 150 HP
palivová nádrž 140 L
CE kategorie C

Cena 1.090.000,- Kč včetně DPH.
Možnost odpočtu DPH.



×

Objednávka dárkového poukazu

Jméno
Telefon
E-mail
Varianta
Poznámka
Po odeslání objednávky Vám bude kupón obratem zaslán na e-mail. Platební a doručovací informace vyřídíme v klidu po objednávce e-mailem.
objednat poukaz