Barracuda 585 Day Cruiser RV 2023

/ /

Prodej lodě Barracuda 585 DC, r.v. 1/2023, včetně nového přívěsu Brenderup 1800 a nového motoru Mercury 115 HP.

Loď je v nadstandardní výbavě s hydraulickým řízením, rádiem BT s reproduktory, navigačním plotterem a sonarem Raymarine Element 7 S, kabeláží 12V vč. AKU boxu a odpojovače, 2x USB zásuvkou, Eco teaku v kokpitu, na přídi a zádi, stříškou bimini, luknou na přídi, sedadlem spolujezdce,  rozvodem vody s umyvadlem, sprchou a nádrží 50l, palivovým systém se zabudovanou nádrží 140l, žebříkem, stolkem v kokpitu a pozičním a kotevním osvětlením.

Loď je přihlášena na SPS Přerov a přichystaná na plavbu, ihned k odběru.

Standardní výbava obsahuje nerezové zábradlí, 4 x vazník, matrace a opěradla v kajutě, sadu venkovních matrací, otočnou sedačku řidiče, uzamykatelný úložný prostor, čelní sklo včetně rámu, boční okna do kajuty, LED osvětlení v kajutě, poličky v kajutě, uzamykatelné posuvné dveře do kajuty, panel el. přístrojů, bilge pumpu, odtoky vody z paluby a motorového prostoru, výpust ze dna lodi, zrcadlovou desku na uchycení motoru, odvětrání zadního úložného prostoru, kotevní schránku, kotevní rolnu a tažné oko.

Parametry:

Celková délka 5,8 m

Šířka 2,5 m

Výška nad hladinou 1,5 m

Hmotnost bez motoru 700 kg

Ponor 0,35 m

Maximum osob 7

Počet osob na spaní 3

Max. výkon motoru 150 HP

palivová nádrž 140 L

CE kategorie C

Cena 1.090.000,- Kč včetně DPH.
Možnost odpočtu DPH.×

Objednávka dárkového poukazu

Jméno
Telefon
E-mail
Varianta
Poznámka
Po odeslání objednávky Vám bude kupón obratem zaslán na e-mail. Platební a doručovací informace vyřídíme v klidu po objednávce e-mailem.
objednat poukaz